Yhteystiedot

Alta löydät Tutkimuskeskus WANDERin osoitetiedot sekä johtavan hankepäällikön, tutkijoiden ja vastuuviestijän yhteystiedot.
Ota yhteyttä!

Tutkimuskeskus WANDER – Vesi, materiaalit ja sisäympäristön hygienia

SAMK-kampus Rauma
PL 211
26101 Rauma
Käyntiosoite: Suojantie 2 

Close-up of Martti Latva.

Tutkimuspäällikkö
(keskuksen vetäjä)
Martti Latva
p. 044 710 3060
martti.latva@samk.fi

Lähikuvassa Petra O'Rourke.

Viestintä- ja markkinointisuunnittelija
Petra O'Rourke
p. 044 710 3918
petra.orourke@samk.fi

Lähikuvassa Merja Ahonen.

Johtava tutkija (sisätilan hygienia)
Merja Ahonen
p. 044 710 3061
merja.ahonen@samk.fi

Lähikuvassa Meija Kivisaari

Tutkija
Meija Kivisaari
p. 044 710 3307
meija.kivisaari@samk.fi

Lähikuvassa Riika Mäkinen.

Erikoistutkija
Riika Mäkinen
p. 044 710 3064
riika.makinen@samk.fi

Lähikuvassa Aino Pelto-Huikko.

Lehtori
Aino Pelto-Huikko
p. 044 710 3065
aino.pelto-huikko@samk.fi

Lähikuvassa Elle-Maria Peltomäki.

Tutkija
Elle-Maria Peltomäki
p. 044 710 3444
elle-maria.2.peltomaki@samk.fi

Lähikuvassa Sari Repka.

Erikoistutkija
Sari Repka
p. 050 478 4278
sari.repka@samk.fi

Close-up of Kalle Salonen.

Asiantuntija
Kalle Salonen
p. 044 710 3256
kalle.salonen@samk.fi

Lähikuvassa Noora Salonen.

Asiantuntija
Noora Salonen
p. 044 710 3490
noora.salonen@samk.fi

Lähikuvassa Jussi Tamminen.

Tutkija
Jussi Tamminen
p. 044 710 3477
jussi.tamminen@samk.fi

Lähikuvassa Ali Tavakoli.

Projektitutkija
Ali Tavakoli
p. 044 710 3187
ali.2.tavakoli@samk.fi